Dva údajné obrázky z nadcházejícího Battlefieldu 6 pravděpodobně unikly na internet.

Obrázky vypadají jako záběry z chystaného traileru v nízkém rozlišení. První z nich znázorňuje sledování odpálení rakety z kokpitu nějakého vozidla či letounu, druhý potom znázorňuje pohled na ostrov, nad nímž létají vrtulníky během bouře.

Oba obrázky působí důvěryhodně, zejména potom s ohledem na dřívější informace o zasazení hry do blízké budoucnosti, přesněji zhruba do doby období roku 2030. Hra by měla také používat zbraně, které existují a které se momentálně vyvíjejí.

Podle Toma Hendersona bude nadcházející hra nést název bez čísla, tedy jen Battlefield, bude obsahovat režim kampaně, ve kterém budete získávat specializované jednotky, které se pokusí získat USA i Rusko. Zdá se, že by kampaň mohla nabízet kooperativní zážitek.

Přečti si  HyperX uzavřel globální partnerství s Riot Games pro VALORANT Champions Tour

Co se multiplayeru týče, tak Henderson říká, že by hra měla obsahovat Battle Royale ve kterém budou hráči moci volit mezi čtyřmi třídami vojáků. „Například průzkumník může chodit po mapě velmi tiše, zatímco útočný voják může být schopen sprintovat po delší dobu.“

Očekáváme, že první trailer bychom měli vidět ještě během jara. Hra samotná má vyjít na konci roku pro PC a konzole nové generace.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno