Ubisoft omylem odhalil datum vydání Assassin ‚s Creed Shadows ještě před premiérou traileru, na internetu také kolují podrobnosti o Season Passu a nyní dokonce i oficiální artwork.

Ten přinesl leaker Ubisoft_Frax, který zdánlivě potvrzuje zprávy o dvou hratelných protagonistech hry.

Zprávy se poprvé objevily loni v březnu o hráčích ovládajících samuraje a shinobi (druhý je žena). První z nich je africký uprchlík, zatímco druhý se zdánlivě připojil k Assassin Brotherhood, i když Skrytá čepel není hned patrná ani na jednom. Stále jde o akční RPG s otevřeným světem, ale Shadows má údajně těžké stealth mechaniky připomínající Hitmana a Splinter Cell.

To by shinobi dobře sedělo, i když čas ukáže, jak bude boj probíhat. Assassin’s Creed Shadows údajně vychází 15. listopadu pro Xbox Series X/S, PS5 a PC. Odhalení hry je údajně plánováno na 10. června na Ubisoft Forward, následované praktickými dojmy od tvůrců médií a obsahu 12. června.

Přečti si  Předobjednávky hry Assassin's Creed Shadows jsou "velmi silné"

Co se season passu týče, tak ten bude za 40 $ poskytne přístup ke dvěma rozšířením, která budou spuštěna po základní hře. Rozšíření budou stát 25 $ samostatně, zatímco základní hra se údajně prodává za 59,99 GBP (což by v USA mohlo být 69,99 $). Samozřejmostí jsou také mikrotransakce prostřednictvím měny Helix zakoupené za skutečné peníze, od 500 Helix (5 USD) do 6600 Helix (50 USD). K dispozici je také uvítací balíček za 4200 Helix nebo 35 dolarů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno