Kromě toho, že do Blackoutu v Call of Duty: Black Ops 4 zamíří další nový časově omezený režim nazvaný Ambush, tak nový update přinese také významné změny armorů a granátů.

Pokud úpatří mezi vaše priority v Blackoutu nalezení granátů a armorů, pak byste se měli připravit na to, že budete muset změnit svou herní strategii. Nejnovější aktualizace totiž nerfne účinnost obou položek.

U granátů se bude jednat především o snížení účinnosti concussion granátu, který funguje stejně jako flashbang. Nově bude u tohoto granátu snížena doba jeho účinnosti i vzdálenost na kterou bude hráče oslepovat. Takže bude snadnější se jim vyhnout.

Cluster granát, který je magnetický a po dopadu se rozpadne na několik menších vybuchujících částí dostane navýšen čas k detonaci a byla snížena účinnost jeho vybuchujících úlomků.

Přečti si  Na louce - Příroda je skutečně ráj...

Co se armorů týče, tak u těch dojde ke snížení ochrany a to u všech levelů. Ve výsledku to znamená, že budete i přes armor dostávat větší damage.

Kromě těchto změn by měla přibýt do playlistu mód Blackout “Blackjack’s Gun Game”. Update bude k dispozici dnes od 19:00.

Call of Duty: Black Ops 4 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno