Není tomu ani měsíc od oznámení nového dílu ze série MotoGP a už nyní vycházejí na povrch první zajímavosti, které budou nadšence do jednostopých strojů jistě zajímat. V novém gameplay videu můžeme nyní vidět, jak bude fungovat systém Long Lap Penalties, který v reálném světě funguje již několik let.

Dle všech dostupných informací se zdá, že MotoGP 21 je vyvíjena jako simulátor mnohem více, než tomu bylo u předchozích dílů, které už tak byly mnohem uvěřitelnější a náročnější než hry ze série Ride. Na starost budeme mít opotřebení pneumatik, stav paliva, nastavení odpružení a nově nás bude trápit i teplota brzd. K tomu všemu vývojáři přidávají třešničku na dortu v podobě dlouho očekávaných LLP.

Přečti si  Sony zahájí výrobu přepracovaného systému PS5 v roce 2022

O čem to tady mluvíme? Long Lap Penalties je trest, který obdrží jezdci za různé druhy provinění. Pokud vám jej ředitelství závodu přiřkne, tak je vaší povinností během tří následujících kol jednou projet speciální cestičkou, jejíž projetí vás potrestá přímo na trati, bez pozdějšího odečítání času a při zachování akce na okruhu. Jak takový trest ve hře vypadá se můžeme podívat v novém videu, které vydalo studio Milestone na svých sociálních sítích.

MotoGP 21 je plánováno na 22. dubna 2021, a to pro PC, Nintendo Switch a obě generace konzolí PlayStation a Xbox.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno