Velmi překvapivě byly hráči nedávno objeveny cheat kódy v Gran Turismo 4 a to téměř dvě desetiletí od spuštění hry.

Tento vzrušující objev rozdmýchal nostalgii u dlouholetých fanoušků závodní herní série a také zvědavost některých zbrusu nových hráčů.

Gran Turismo 4 bylo poprvé vydáno již v roce 2004 a dostalo se mu široké chvály za úžasnou grafiku, široký výběr vozidel a realistickou fyziku jízdy. Přestože je Gran Turismo 4 po mnoho let populární hrou, dlouho se věřilo, že nemá k dispozici žádné cheatovcí kódy.

Někdo jménem Nenkai na Twitteru zveřejnil řadu cheatů, které lze použít v menu hry. Tyto odemykají různé funkce, včetně schopnosti předávat licence a krást zlato v akcích.

https://twitter.com/Nenkaai/status/1639763447826071554?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1639763447826071554%7Ctwgr%5Ec87abd783d338641c2ceba771e0b4ce5f14f4e58%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.thegamer.com%2Fcheats-have-found-gran-turismo-4-decades-after-launch%2F

Hráči jsou stále více nadšeni objevem těchto cheatů, protože nabízejí nový způsob, jak si užít hru, kterou mnozí předtím hráli nespočet hodin. Někteří si také všimli, jak by objev těchto kódů mohl potenciálně vdechnout nový život hře, která možná po tolika letech ztratila na přitažlivosti. Mnoho lidí spekulovalo o tom, že ještě zbývá objevit další cheaty.

Přečti si  Nástroj pro úpravu Zaklínače 3 REDkit je nyní k dispozici na PC

Zatímco většina viděla potenciál tohoto objevu, ne všichni fanoušci série jsou potěšeni jejich nalezením ve hře, která byla původně známá pro svou realističnost. Někteří tvrdili, že přidávání cheatů ve skutečnosti poškozuje integritu hry, protože umožňuje hráčům obejít úsilí potřebné k systému progresu.

Tento nedávný objev vyvolává otázky o dalších hrách, které existují déle než jen pár let, zejména o tom, zda v nich mohou být neobjevená tajemství, která v nich dosud nebyla nalezena. Je možné, že i jiné hry z minulosti mohly mít skrytá tajemství, která čekají na to, až je vnímaví hráči odhalí. Objev těchto cheatů je na druhou stranu důkazem trvalé popularity Gran Turismo 4 a odhodlání jeho fanouškovské základny.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno