Policejní oddělení v Kansas City potvrzuje, že tři lidé byli zraněni při střelbě, ke které došlo v Esportovním centru v centru města Kansas City.

Kansas City Esports Centrum se o víkendu stalo místem střelby, po které zůstali na místě tři zraněné osoby.

Místní Legends Gaming, esportové centrum v centru Kansas City bylo v sobotu 25. května hostitelem akce pro vysokoškolské studenty. Událost, která byla pro studenty vysokých škol koncem roku, probíhala asi hodinu a půl, když náhle vypukl boj a střelba. 

Policie, která hlídkovala v okolí kolem 11:48 hod., Řekla, že slyšeli výstřely a viděli lidi, kteří utíkají z centra pryč. Policie potvrdila, že při střelbě byly zraněni tři lidé. Dva z nich utrpěli drobná zranění, přičemž jedna z nich byla v kritickém stavu převezena do nemocnice.

Přečti si  [AKTUALIZOVÁNO] Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

AbdulRasheed Yahaya, 31 let, který vlastní hry Local Legends Gaming, neví, kolik přesně lidí se akce zúčastnilo, ale říká, že na místě byli přítomni čtyři bezpečnostní strážci, jak je požadováno pro jakékoli velké akce v místě konání. Je také nejasné, zda policie v souvislosti se střelbou někoho zatkla. 

Případ z Kansasu není ojedinělí, není to tak dávno, co došlo ke střelbě při turnaji Madden na Floridě, kde přišli o život dva lidé.

Jak vidno Esportové akce by si zasloužili v USA mnohem větší bezpečnostní opatření, která by měla být podobná těm které probíhají na sportovních akcích.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno