Když se o víkendu PC hráči přihlásili do Metal Gear Solid V: Phantom Pain, tak náhle byli svědky nové cutscény, která souvisí s jaderným odzbrojením online serverů hry.

Pro nezasvěcené online část Metal Gear Solid V: Phantom Pain obsahovala zvláštní událost jaderného odzbrojení s metagame zakončením. Událost se točila kolem okolo odstranění všech jaderných zbraní na online serverech hry. Vzhledem k tvrdému meta-konfliktu ve hře se odzbrojení zdálo jako velmi nepravděpodobné, jelikož stále existovali zprávy, že ve hře existuje řada jaderných hlavic. Nicméně chyba Steam verze hry spustila tuto událost.

Související obrázek

Tajná cutscéna odvážně a tak trochu ironicky prohlašuje:

“poslední atomovka byla vyřazena z provozu. Je konec, šéfe (Boss). Myslel jsem, že tento den nikdy nepřijde. “

Nicméně tento den ve hře nenastal a řada hráčů se tak začala domnívat, že scénu spustilo samotné Konami v rámci hypu před vydáním Metal Gear Survive. Někteří dokonce také věří v to, že ke spuštění došlo kvůli nepravděpodobnosti splnění události. A někteří v naději, že se hra připravuje na třetí kapitolu “Mír”, která ve hře schází.

Přečti si  Trailer k Season of the Splicer v Destiny 2 představuje novou aktivitu pro 6 hráčů

Ovšem jak se zdá, tak z oficiálních tweetů vyplývá, že se jedná opravdu o chybu ve Steam verzi a že se nejedná o úmysl ze strany Konami.

Tato chyba může také negativně ovlivnit řadu fanoušků, kteří na jaderném odzbrojování serverů usilovně pracují, aby zjistili, zda na jejím konci opravdu není třetí kapitola s názvem “Mír”.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno