Podle nejrůznějších informací, by v současné době měla být ve vývoji hra na motivy televizní série The Mandalorian.

Shpeshal Ed z Xbox Era, který před oficiálním oznámením poskytoval často správné informace o různých hrách, na Twitteru prozradil, že v současné době se pracuje na hře založené na populární televizní Star Wars show. Bohužel zatím není jasné, které vývojové studio na této hře pracuje. 

I když nevíme, kdo pracuje na této hře založené na seriálu Mandalorian, existuje šance, že se jedná o jedno z first party studií společnosti Microsoft, protože před několika dny MrMattyPlays uvedl, že jedno z těchto studií pracuje na hře založené na IP LucasFilm a zdůraznil, že se nejedná o hru Indiana Jones, na které pracuje studio Machine Games.

Přečti si  Halo Infinite bude podporovat multiplayer cross-play a cross-progres

I bez této neoficiálně oznámené hry The Mandalorian se fanoušci Star Wars her mají nač těšit. Ubisoft Massive v současné době pracuje na hře v otevřeném světě založené na této franšíze a říká se, že remake Star Wars: Knights of the Republic bude vyvíjen společností Aspyr.

Říká se, že hra založená na The Mandalorian ještě nebyla oficiálně oznámena, takže to, co bylo dnes odhaleno, vezměte zatím s rezervou. Jakmile se o hře dozvíme další informace, budeme vás o tom informovat.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno