Vývojová tým Halo Unfinite v 343 Industries zjevně vrací vedoucí roli veteránovi série Josephu Statenovi.

Po zpoždění zpoždění Halo Infinite zcela jistě vzrůstají očekávání fanoušků. Nyní se dozvídáme, že Joseph Staten, známý zejména jako režisér, spisovatel a scénárista Halo misí v době, kdy na sérii ještě pracovalo studio Bungie, byl postaven do čela vývojového týmu Halo Infinite.

Joseph Staten byl významným členem vývojového týmu Bungie v letech 1998 až 2013, kde pracoval na prvních třech titulech Halo a poté také na Destiny. Staten opustil Bungie v září 2013 a později se znovu připojil k Microsoft Studios jako hlavní kreativní ředitel. Nyní se zdá, že 343 Industries je v popředí zájmu Microsoft Studios právě kvůli odkladu Halo Infinite, které mělo být launch titulem Xbox Series X.

Přečti si  V současné době každé studio Activisionu pracuje na Call of Duty: Warzone

S informacemi přišli Dina Bass a Jason Schreier z Bloombergu. Ti hovořili se čtyřmi lidmi, kteří jsou obeznámeni s plány přesunu Statena do vedoucí role 343 Industries. Snad tato změna pomůže dostat kvalitu Halo Infinte přesně tam, kde ji fanoušci očekávají.

Jak jsme již několikrát uváděli, zdá se, že má 343 Industries s vývojem Halo Infinite plné ruce práce a zájem Microsoftu na dodání hry v co nejbližším termínu a v nejvyšší možné kvalitě je obrovský.

Halo Infinite  je ve vývoji pro PC, Xbox One a Xbox Series X.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno