Kup nám pivo

Hra Dragon Age: The Veilguard od společnosti BioWare se dočkala několika nových informací o RPG, konkrétně o jeho lokacích.

Zatímco různá prostředí napříč Thedasem jsme viděli již dříve, nejnovější videa ukazují některá nová, například Arlathanský les a Hossberské mokřady. Podívejte se na ně níže.

V Arlathanském lese se znovu probouzí „prastará magie a mocné artefakty“, které narušují realitu, zatímco Skokani přes závoj (jejichž členkou je Bellara Lutare) se snaží věci napravit. Hossberské mokřady jsou díky Nákaze plné Darkspawnů, proti nimž bojují Šedí strážci z Lavendelu.

Samozřejmě se dočkáme i nových podob již dříve představených oblastí, ať už jde o pevnost Grey Warden na pobřeží Rivain, trhy v Minrathousu nebo tajemnou krásu Trevisa.

Přečti si  Pokračování hry 007 First Light by se mělo vytvořit,“ říká šéf herní divize Amazonu

Dragon Age: The Veilguard vychází 31. října pro Xbox Series X/S, PS5 a PC. Zde se podívejte na nejnovější gameplay, který vyzdvihuje Maják a Křižovatku spolu s misí se společníkem Davrinem a hraním mága.

ASUS Strix GS-BE7200

 

Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno