Zapalte hořlavé povrchy, rozšiřte okruhy ohňů, uhaste pochodně nebo rozptylte pozornost krys.

A Plague Tale: Requiem od Asobo Studio nabízí spoustu způsobů, jak zabít své nepřátele, ať už v boji na blízko nebo na dálku pomocí kuše. Alchymie je dalším řešením, protože Amicia míchá různé předměty, které mohou způsobit ničivé poškození. Podívejte se na některé z nich v traileru níže.

Ignifer se používá k zapalování uhlíků a hořlavých povrchů, jako je vysoká tráva. Dehet šíří hořlavé povrchy – hoďte jej na nepřítele držícího pochodeň a sledujte, jak vzplane a zapálí ho. Zvětšuje také poloměr ohňů, aby odvrátil krysy, a poskytuje vám tak větší bezpečnou oblast pro procházení. Odoris napadá krysy v okolí. 

Exstinguis, jak název napovídá, hasí požáry, což je dobré, když se krysy rojí na nepřátele s pochodněmi. Také zmate/oslepí nepřátele a umožní vám uniknout, pokud je detekován. Spárování těchto unikátních způsobů, jako je oslepení nepřátel a jejich zavraždění, pomůže v budoucích bitvách, zejména proti nepřátelům, kteří se dokážou přizpůsobit Amiciině taktice.

Přečti si  God of War Ragnarok vypadá na nových screenshotech úchvatně

A Plague Tale: Requiem vychází 18. října pro Xbox Series X/S, PS5, PC a Nintendo Switch prostřednictvím cloudu. Vychází také v Xbox Game Pass.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno