Vše co víme o blížícím se Samsung Galaxy Note 10
Domů » Hardware » Vše co víme o blížícím se Samsung Galaxy Note 10

Vše co víme o blížícím se Samsung Galaxy Note 10

28.7.2019
Publikoval:

Přestože specifikace Samsung Galaxy Note 10 dosud nebyly oficiálně odhaleny, tak již se o řadě funkcích a vlastnostech této nadcházející vlajkové lodi společnosti Samsung hojně hovoří.

Víme, že Note 10 bude mít 6,8 ″ displej, bude obsahovat snímač kamery Time-of-Flight (ToF), zařízení budou pohánět procesory  Snapdragon 855 Plus nebo Exynos 9825 vytvořený na 7nm v závislosti na trhu (v ČR můžeme počítat s variantou Exinos). Dále bude Samsung Galaxy Note 10 osazen 8 GB RAM a 256 GB interního úložiště.

Společnost Samsung představí nové funkce na předních a zadních kamerách Note 10. Přední moduly mají podporovat noční režim pro fotografie, zatímco zadní moduly se zaměřují na zvuk z konkrétního bodu při záznamu videa. Zadní kamery zahrnují 12MP primární objektiv s variabilním clonovým objektivem f / 1,5-2,4 a velikostí pixelu 1,4 µm, 16MP ultraširoký, 12MP zoom a DepthVision Time of Flight camera sensor.

Přečtěte si  PC verze Watch Dogs 1 a 2 nyní na Humble Bundle s 80% slevou

Zařízení má být dle informací napájeno 4 500 mAh baterií s podporou 15W zpětného sdílení energie, to ovšem nebude zadarmo, Note 10 má díky tomu přijít o 3,5mm  jack. Phablet bude také jedním z prvních gadgetů Samsung s úložištěm UFS 3.0.

Informace také hovoří o tom, že společnost Samsung vydá kromě Galaxy Note 10 také Galaxy Note 10 Plus, který bude osazen 12 GB RAM a 2560 GB uložištěm.

Společnost Samsung bude i v tomto roce pokračovat v úpravách S-Pen. V letošním roce bude stylus podporovat rozpoznávání gest, což mu umožní interakci s Note 10 a Note 10 Plus bez nutnosti fyzického dotyku se zařízením. Samsung také přidá zvukové efekty na upgradovaný S-Pen a odstraní tlačítko Bixby na obou zařízeních.Tlačítko Bixby bude integrováno do tlačítka napájení miniaplikací, stejně jako Asistent Google spolupracuje s Huawei P30 Pro.

Přečtěte si  The Surge 2 je ve stavu GOLD

Samsung Galaxy Note 10 bude oficiálně vydán 23. srpna a pokud patříte mezi fanoušky řady Note, potom si již nyní můžete vytvořit na své vysněné zařízení rezervaci.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Nový únik informuje o grafickém výkonu PlayStation 5

Vážený japonský hardware leaker zveřejnil informace týkající se GPU PlayStation...