Všechny novinky, které přinese Season 4 do Apex Legends
Domů » Hry » Novinky » Všechny novinky, které přinese Season 4 do Apex Legends

Všechny novinky, které přinese Season 4 do Apex Legends

24.1.2020
Publikoval:

Během včerejšího třetího Apex Legends Devstreamu, Respawn Entertainment odhalil první pohled na to, co vše nás čeká v nadcházející čtvrté sezóně této battle royale hry., která odstartuje 4. února.

Nejdůležitějšími informacemi jsou: oznámení nové postavy Forge a nové zbraně Sentinel, návrat Kings Canyon i když tak trochu jinak, změny Ranked režimu a změny určitých herních funkcí, jako jsou asistence.

Nový hrdina

V sezóně 4 získá Apex Legends novou postavu Forge . Respawn odhalil několik podrobností o něm, včetně toho, že je to bývalý MMA bojovník, který se připojuje k hrám Apex pod sponzorstvím Hammond Robotics – jedné z hlavních společností, které spolupracují s IMC (padouchy) v Titanfall a Titanfall 2.

Respawn jej vybarvil jako výtržníka, který je opakem Crypta, takže zapadne velmi dobře mezi postavy WraithBangaloreOctane a Mirage.

Nová zbraň

Apex Legends dostává další odstřelovací pušku s názvem Sentinel. Tato odstřelovací puška se od ostatních ve hře liší, protože má nabíjecí mechaniku, díky níž je schopna vystřelit silnější výstřel – což vám umožní střílet na nepřátele rychlými, ale slabými výstřely nebo silnými, ale pomalými výstřely,rozhodně tuto pušku nezaměňujte s TripleTake. 

Dvě mapy, dvě poloviny Asimilační Ranked Mode

Mapa Kings Canyon se vrací do Apex Legends v sezóně 4, přesto budete muset ještě chvíli počkat, než si na ni budete moci znovu zahrát. Asimilační Ranked Mode je přepracován tak, že je nyní rozdělen do dvou samostatných řad. První série začne novou sezónou a bude pokračovat až do 23. března. Druhá série navazuje 24. března  a pokračuje do konce sezóny 4. května a vezme vás zpět do Kings Canyon.

Pomozte svým přátelům a získejte více bodů

Respawn mění asistence. Čas pro získání asistence bude prodloužen z 5 sekund na 7,5 sekundy, což vám poskytne větší příležitost získat body za pomoc spoluhráčovi sundat soupeře. Sezóna 4 vám také umožní získat asistenční body, když spojenec zabije nepřítele, kterého jste podvedli s Mirage Decoy, přitáhnout s Pathfinder Grapple, poškodit EMP Crypto nebo naskenovat Cryptem a Bloodhoundem.

Zcela nová úroveň hodnosti

V Ranked Mode byly úrovně upraveny tak, že úrovně, které byly kdysi považovány za Apex Predator, se nyní nazývají Master. Úroveň programu Apex Predator bude udělena pouze 500 hráčům na nejvyšší úrovni na každé platformě (Xbox One, PS4 a PC), takže titul bude mít pouze 1500 lidí na světě.

Kromě toho budou řady fungovat stejně jako v sezóně 3, přičemž začátek sezóny 4 dá všem hráčům soft rest, který sníží vaše hodnocení o 1,5 úrovně. Takže například pokud jste v současné době na úrovni Gold I, v sezóně 4 začnete na úrovni Silver III.

Přečtěte si  Aktualizováno: Call of Duty: Modern Warfare Battle Royale Gameplay unikl na internet a odhalil řadu novinek

Začátek sezóny – odměny

Na začátku sezóny 4 získáte odměny v závislosti na pořadí, které jste dosáhli v sezóně 3: Meltdown. Všichni hráči obdrží nový odznak, který odráží jejich pořadí v sezóně 3. Úrovně Gold prostřednictvím Apex Predator obdrží gun charm kosmetiku, která bude vybarvena tak, aby odpovídala vašemu pořadí v sezóně 3, s výjimkou Diamond a Apex Predator, které dostanou ledová a lávová zabarvení.

Apex Legends je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Call of Duty: Modern Warfare – Warzone Battle Royale může vyjít na začátku března i jako samostatná free-to-play hra

Nadcházející battle royale pro Call of Duty s názvem Warzone...