Vyjde remaster Deamon's Souls pro PS5?
Domů » Hry » Novinky » Vyjde remaster Deamon’s Souls pro PS5?

Vyjde remaster Deamon’s Souls pro PS5?

30.9.2019
Publikoval:

Podle odborníků by měl být remaster Deamon’s Souls oznámen již v minulém State of Play, ale jak se zdá, tak se remaster stává spíše tichým čekatelem.

V nedávné minulosti se k tématu vyjádřili sami vývojáři a také známý editor Kotaku Jason Schreier. To že se pomalu blíží vyleštěná verze této matky Souls her je jisté, otázkou je, kdy tomu tak bude.

Nyní  o remasteru promluvil spoluzakladatel Kinda Funny a bývalý redaktor IGN, šéf Colin Moriarty. V podcastu Sacred Symbols byl ohromen tím, že oznámení nebylo zveřejněno v State of Play, které bylo vysíláno minulé úterý.

Přečtěte si  Uniklé foto devkitu PS5 potvrzuje předchozí spekulace o designu

Myslel jsem si že tento remaster oznámí, ale nestalo se tak, netuším, na co čekají“.

Otázkou zůstává, proč Sony tak dlouho čeká na oznámení. Podle serveru PushSquare, by zpoždění mohlo souviset s možným exkluzivním vydáním pro PS5. Pokud se nad tím zamyslíme, tak možné to je. Hra je určena pro opravdu hard core hráče, takže by se mohlo ve své podstatě jednat o stejné hráče, kteří patří mezi první potenciální vlastníky PS5. Další možností potom je, že hra bude oznámena ještě pro PS4 s tím, že bude zpětně kompatibilní s PS5.

Přečtěte si  Twitter si střílí z poslední zprávy od EA

A co si myslíte vy, kdy asi dostaneme remaster Deamon’s Souls?

 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Zábavný Glitch v WWE 2K20 dělá z rozhodčího “mrzáka”

Chtěli jste někdy vidět, jak by vypadalo, kdyby rozhodčí ve...