Podle odborníků by měl být remaster Deamon’s Souls oznámen již v minulém State of Play, ale jak se zdá, tak se remaster stává spíše tichým čekatelem.

V nedávné minulosti se k tématu vyjádřili sami vývojáři a také známý editor Kotaku Jason Schreier. To že se pomalu blíží vyleštěná verze této matky Souls her je jisté, otázkou je, kdy tomu tak bude.

Nyní  o remasteru promluvil spoluzakladatel Kinda Funny a bývalý redaktor IGN, šéf Colin Moriarty. V podcastu Sacred Symbols byl ohromen tím, že oznámení nebylo zveřejněno v State of Play, které bylo vysíláno minulé úterý.

Myslel jsem si že tento remaster oznámí, ale nestalo se tak, netuším, na co čekají“.

Otázkou zůstává, proč Sony tak dlouho čeká na oznámení. Podle serveru PushSquare, by zpoždění mohlo souviset s možným exkluzivním vydáním pro PS5. Pokud se nad tím zamyslíme, tak možné to je. Hra je určena pro opravdu hard core hráče, takže by se mohlo ve své podstatě jednat o stejné hráče, kteří patří mezi první potenciální vlastníky PS5. Další možností potom je, že hra bude oznámena ještě pro PS4 s tím, že bude zpětně kompatibilní s PS5.

Přečti si  Valkyrie z Apex Legends je na holky, dokazují to hlasové linky a rozhovory

A co si myslíte vy, kdy asi dostaneme remaster Deamon’s Souls?

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno