V záplavě negativních informací a nešťastných prohlášení ze strany vedení společnosti EA se objevila i jedna vcelku pozitivní zpráva.

Pro připomenutí, minulý týden by se dal označit jako Black Week pro společnost Electronic Arts.

  1. právní zástupce musel obhajovat praktiky společnosti (loot boxy a další gambling mechaniky) na půdě parlamentu ve Velké Británii, kdy bylo uvedeno, že společnost “nepoužívá” označení loot box, ale surprise mechanics, i když se jedná o zjevnou lež a termín loot box je společností hojně používán.
  2. CEO Andrew Wilson prohlásil, že za aktuální stav Anthemu mohou vysoká očekávání hráčů a kritiků “To jako fakt??” obhajoval Bioware, který měl těžkou úlohu, jelikož přivedl dohromady dva rozdílné druhy hráčů, jedny, kteří milují příběhové linie a druhé, kteří touží po akční zábavě. Dodal, že stále věří v BioWare, který dle jeho slov dokáže z této hry učinit něco opravdu velkého.
Přečti si  Biomutant předvádí zajímavý boj a průzkum v otevřeném světě

Ovšem nyní se objevila informace, že špatné výsledky za fiskální rok 2019, které skončily 31. března, vedly generálního ředitele a několik vedoucích pracovníků k tomu, aby požádali o vzdání se svých výkonnostních bonusů ve prospěch společnosti. Peníze, kterých se vyšší vedení společnosti rozhodlo vzdát budou vloženy do samostatného fondu, který bude tvořit 4,8 milionu dolarů a který bude vyplácen zaměstnancům EA.

Mezi vedoucí pracovníky, kteří se rozhodli vzdát svých bonusů patří: generální ředitel Andrew Wilson, finanční ředitel Blake Jorgensen, CTO Kenneth Moss, ředitel marketingu Chris Bruzzo, vedoucí studií Laura Miele a bývalý šéf designér a ředitel CICE Patrick Soderlund.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno