NetherRealm nepotvrdil ani nepopřel své plány na novou hru v sérii Mortal Kombat, kdy jedenáctý díl se stále těší velkému úspěchu.

Nyní byste asi očekávali informace o vzniku dalšího dílu Injustice, ale to se neděje, navíc společnost Warner Bros. naznačila, že by mohla být ochotna prodat tuto značku NetherRealm, kdyby byla nabídnuta správná částka.

Nyní se však díky dabérovy Andrew Bowenovi, který propůjčil svůj hlas postavě Johnnyho Cage, dozvídáme, že v NetherRealm vzniká Mortal Kombat 12. Bowen tweetoval v pondělí své video na pozemku studia Warner Bros, což pravděpodobně znamená nějaké to nahrávání, které probíhá nebo bude probíhat. Jak zdůraznil jeden z příznivců, na pozadí tweetu byla použit soundtrack z arkádového Mortal Kombat 2.

Přečti si  Další Battlefield bude mít kampaň pro jednoho hráče, jak prozrazuje pracovní inzerát

Loni v létě řekl zasvěcenec Jeff Grubb ve svém podcastu Grubbsnax, že NetherRealm pravděpodobně upřednostní novou hru Mortal Kombat před Injustice kvůli nejistotě ohledně jejich budoucnosti s Warner Bros. Prodej pravděpodobně nebude zahrnovat práva na postavy DC, jako je Batman. a Superman, ale pravděpodobně by zahrnoval Mortal Kombat IP.

Neřekl bych, že je to jisté,” řekl Grubb, “ale odpovídá to realitě a tomu, co jsem slyšel, kde by Mortal Kombat 12 dával největší smysl, protože to je hra, o které vědí, že bude vydělávat peníze.

Společnost Warner Bros. od té doby potvrdila plnou podporu NetherRealm a že ve společnosti zůstane.

Na Mortal Kombat 12 budou fanoušci pravděpodobně ještě dlouho čekat. Na otázku, zda bude mít NetherRealm nějaká velká oznámení k 30. výročí Mortal Kombat, šéf studia Ed Boon řekl jednoduše „ne“. Mortal Kombat chyběl i na Summer Game Fest. 

Přečti si  Ubisoft do her zahrne klimatické problémy

Zprávy o Mortal Kombat 12 budeme nadále sledovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno