Kreativní ředitel Warzone Amos Hodge uvedl, že vývojáři nenávidí podvodníky ještě více než fanoušci, když popsal, jak „ničí jedno z nejlepších děl “ jeho života.

Warzone Season 3 je tady a přináší nové zbraněoperátory a aktualizovanou mapu Verdansk 84. Problém s cheatery však přetrvává i v nové sezóně a to jak pro fanoušky, tak i pro vývojáře a jeden z vedoucích vývojářů Warzone na situaci zareagoval.

V rozhovoru pro VGC popsal kreativní ředitel společnosti Raven Software Amos Hodge frustraci, kterou vývojový tým Warzone pociťuje z podvádění. 

VGC požádala Hodgeho sdělení o opatřeních, která Raven Software přijímá v boji proti podvádění, a poté, co objasnil, že manipulace s podvodníky je na bezpečnostním týmu, řekl: „Máme nástroje pro podávání zpráv, zakazujeme tunu lidí a nikdo nenávidí podvodníky víc než my.

Přečti si  Do Rocket League míří NASCAR 2021 Fan Pack DLC

Vytváříme tento obsah pro hráče a když jste naštvaní, že to zničilo vaši hru, tak vězte, že já jsem naštvaný, že to ničí jednu z nejlepších prací, kterou jsem v životě udělal.

Pokračoval v tom, že: „Do tohoto obsahu jsme vložili svá srdce, máme 100 milionů hráčů, hra je tu rok, je to obrovská scéna a jedna z nejlepších prací, jaké jsme kdy udělali, a aby přišli podvodníci a zničili tuto hru nás trápí víc než cokoliv jiného.

Na závěr Hodge ujistil fanoušky, že bezpečnostní tým stále tvrdě pracuje a hra se bude nadále aktualizovat. Raven Software provedl již několik banovacích vln, kdy bylo zakázáno více než 475 000 účtů. bylo také uvedeno, že sériový pachatelé obdrží ban na hardware, což pravděpodobně jedno z nejúčinnějších řešení.

Přečti si  Nový patch pro Call of Duty: Warzone má vyřešit Exploit umožňující vydat se hráčům za hranice mapy

Prezident Activision Publishing Rob Kostich uvedl, že „investují více zdrojů“ do anti-cheatu a budou rozšiřovat svoji komunikaci ohledně akcí, které v tomto směru podnikají. 

Call of Duty: Warzone je nyní k dispozici zdarma pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno