SIE Bend Studio chtělo udělat „nejen dobrou PC hru obecně“, ale také „[dobrý] port,“ říká hlavní designér Eric Jensen.

Společnost Sony si zaslouží velkou pochvalu ke své nedávné snaze přinést hlavní exkluzivní hry pro PlayStation také na PC. Jistě, je to čistě obchodní rozhodnutí, a jistě, hry, které přicházejí na PC jsou již několik let staré, ale stále jsou to skvělé hry. Skvělé hry však ne vždy získají skvělé porty a příliš často hlavní tituly čelily vážným problémům zejména na PC, od  Batman: Arkham Knight přes Red Dead Redemption 2,  až po vlastní Horizon Zero Dawn od Sony.

Naštěstí tomu tak nebylo v případě Days Gone,  které bylo nedávno vydáno pro PC a bylo do značné míry přijato velmi dobře a bylo chválen jako velmi dobrý port pro PC. A to je právě něco, na co vývojáři ve SIE Bend Studio velmi dbali, a chtěli zajistit, aby akční a dobrodružný titul v otevřeném světě získal skvělý PC port.

Přečti si  Playground Games již zdánlivě pracují na Forza Horizon 6

Hlavní designér Eric Jensen k tomu řekl: „Měli jsme opravdu úžasný speciální tým v rámci studia, který je složen z PC hráčů, který chápal, co to obnáší přenést titul navržený pro herní konzoli a přizpůsobit ji něčemu, co se v podpoře velmi liší.

Je třeba říci, že věci fungovaly tak, jak doufali. V naší recenzi PC verze hry, jsme ji udělili známku 8/10, a uvedli, „ Až na pár drobných detailů je PC port Days Gone naprosto brilantní a v mnoha ohledech PC verze převyšuje původní PS4 verzi hry, zejména potom v ovládání. “

Days Gone je nyní k dispozici na PC, PS4 a PS5.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno