Předchozí úniky naznačovaly, že studio pracuje na nové IP a nové hře Deus Ex spolu s podporou vývoje Fable. Nedávný seznam nabízených pracovních pozic mohl přinést na světlo zajímavou novinku.

Eidos Montreal nedávno zveřejnil pracovní inzerát na roli senior herního designéra, který, což je zajímavé, zmiňuje „zkušenosti s kooperativními hrami“ v sekci “nice to haves“. Jinde v seznamu jsou zmíněny mechanismy jako „vylepšování, získávání dovedností, vytváření a vylepšování“, což naznačuje, že daný projekt by mohl být RPG. Hra bude také zřejmě postavena na Unreal Engine 5.

Podle zpráv, které se objevily v loňském roce, má Eidos Montreal v práci hned několik projektů. Vývojář údajně pracuje na nové IP, přičemž nový titul Deus Ex je prý také ve velmi raném vývoji. Zajímavé je, že studio údajně také poskytuje vývojovou podporu pro Playground Games a Fable, podobně jako Crystal Dynamics s Perfect Dark.

Kterého z těchto projektů se týká zmíněný pracovní inzerát, se teprve uvidí. I když by zahrnutí kooperace naznačovalo, že se jedná o novou IP, je také možné, že příští Deus Ex bude mít kooperativní prvek, zejména ve světle inzerátu zmiňujícího různé RPG systémy. Zůstaňte naladěni na další podrobnosti v následujících měsících.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno