Dying Light 2 by měl podle vývojářů trvat až 100 hodin. Ale pokud budete hrát jen příběh, budete potřebovat mnohem méně času.

Pokud chcete, můžete strávit spoustu času v nadcházejícím Dying Light 2. Pokud chcete opravdu dělat vše, co tato zombie střílečka nabídne, tak by vás měla zaměstnat až 100 hodin. Příznivci příběhu se mohou dostat do cíle za kratší dobu.

Tyto informace oznámil to vedoucí herní designér Tymon Smektala v rozhovoru s Prankster101. Vzhledem k tomu, že Dying Light 2 je Open World hra, je obtížné posoudit přesnou herní dobu. Koneckonců, záleží na tom, jak často a jak dlouho se necháte rozptylovat od hlavních misí. 100 hodin je ale po čertech velmi slibné oznámení.

Přečti si  Dorazí Hades konečně i na konzole PlayStation?

Ano, je to 15 až 20 hodin, je těžké odhadnout, jak dlouho to bude ve skutečnosti trvat, než se dokončí úkol ve hře, protože mezi bodem A a bodem B se stane hodně věcí. Takže záleží na vás a na tom, jak hrajete. Ve hře, jako je tato, existuje mnoho mimořádných událostí, věci se dějí jen při hraní a pak na ně musíte reagovat, ale hlavní příběh je dlouhý 15 až 20 hodin, ale celý příběh trvá asi 100 hodin, řekl bych.“

Pokud je jeho odhad správný, můžete v apokalyptickém herním světě strávit mnoho děsivých večerů. Smektala ve svém výpočtu pravděpodobně také zahrnuje, že v Dying Light 2 je mnoho rozhodnutí, která budou mít vliv na hru.

Přečti si  Vývojáři Life is Strange: True Colors odhalili podrobnosti implementace funkcí pro PS5 DualSense

Ještě více obsahu oznámeno po vydání

Vaše akce ovlivňují jak příběh, tak herní svět. Proto by mělo být k dispozici několik průchodů, což samozřejmě  má také vliv na herní dobu. Každý hráč by měl opravdu vidět pouze 20 procent obsahu. Zbytek závisí na vás a vašich akcích.

Po vydání Dying Light 2 bude k dispozici také řada DLC. V tomto ohledu bude druhý díl následovat svého předchůdce, který byl podporován celé čtyři roky od svého vydání.

Dying Light 2 vyjde v roce 2020 pro PS4, Xbox One a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno