Halo Infinite bylo díky feedbacku od hráčů odloženo o celý jeden rok a zatímco si budeme muset počkat na to, jak 343 Industries společně s Microsoftem hru vylepšili, tak některé náznaky hovoří o tom, že hra dostává skutečně důležitá vylepšení.

343 Industries už nějakou dobu sdílí pravidelné aktualizace ke hře, naposledy informovalo o grafických možnostech pro PC, o multiplayerových funkcích, i o tom, že hra nabídne nejvíce dobrodružství v celé sérii.

V aktualizaci, která byla nedávno zveřejněna na  Halo Waypoint , kreativní ředitel Joseph Staten uvedl, že společnost 343 Industries má pro letošní léto připraveny “skvělé” plány pro aktualizace o stavu Halo Infinite. “I když doufám, že se vám tento měsíc líbily screenshoty, které vydají za 1000 slov, tak víme, že gameplay videa vydají nejméně za 10 000 slov. A skvělou zprávou je, že léto, tj. Sezóna událostí herního průmyslu, je za rohem a my máme pro toto období skvělé plány,” uvedl.

Přečti si  PSVR nové generace bude obsahovat podporu 4K, haptickou zpětnou vazbu a další vychytávky

Na základě jeho slov se může zdát, že v nadcházejících měsících uvidíme spoustu nových herních záběrů, což dává smysl s ohledem na fakt, že hra má vyjít ke konci letošního roku.

Halo Infinite je nyní ve vývoji pro PC, Xbox Series X / S a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno