Společnost Housemarque oznámila, že dnes bude k dispozici nová aktualizace hry Returnal.

Podrobné poznámky k opravě zatím nejsou známé, ale společně s tímto oznámením vydalo studio Housemarque varování pro hráče, které sděluje, aby si vypnuli funkci automatické aktualizace systému PS5, protože jakákoli konzole ponechaná v režimu spánku automaticky stáhne patch, jakmile bude k dispozici.

Když k tomu dojde, hra se restartuje, aby se oprava aplikovala, což znamená, že jakékoli místo, které jste v Returnal opustili při pozastavení hry zmizí. To je nešťastný důsledek toho, že hra nemá mid-run save system, a tak je pozastavení Returnalu v současné době jediným způsobem, jak uložit probíhající run.

Schopnost ukládat průběh runu byla jednou z nejžádanějších funkcí hráčů. Ačkoli Housemarque tuto potřebu uznal , vývojář neřekl, zda plánuje tuto funkci implementovat.

Přečti si  Byla podrobně odhalena Digital Deluxe Edition hry Kena: Bridge of Spirits

Ovšem samotné studio musí nyní uznat, že žádat hráče, aby si vypli automatické aktualizace je trochu trapné. Oprava by mohla řešit i problémy hráčů, které jim znepříjemňují průchod hrou jako: chyba, která brání otevření dveří a kontejnerů nebo pád hry na plochu systému.

Returnal je nyní k dispozici exkluzivně pro PlayStation 5.

1 komentář

  1. Stačí vypnout, aby se ty aktualizace automaticky instalovaly, automatickej download bych nechal zapnutej… přijdu domů, dokončím run (umřu), vypnu hru a nainstaluju update.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno