V případě jakýchkoli úniků vás žádáme, abyste se zdrželi jejich sledování nebo šíření,“ říká vývojář.

Kyjevské vývojářské studio GSC Game World čelilo řadě významných překážek při vývoji pokračování hitu v otevřeném světě – STALKER 2: Heart of Chornobyl. Studio muselo čelit především ruské invazi na Ukrajinu, a související problémy vývojáře stále sužují i nyní. Nedávno skupina hráčů v Rusku nezákonně získala přístup k datům ze hry a hrozila jejich únikem online a GSC Game World nyní vydal v prohlášení na Twitteru.

Vývojář říká, že „snáší kybernetické útoky déle než rok“ a že „čelil vydírání, agresi, hackerským útokům, pokusům zranit hráče a fanoušky a snahám poškodit vývojový proces nebo celkovou jejich pověst“ společnosti, ale dodává, že „pokusy o vydírání nebo zastrašování“ jsou „zcela marné“.

Přečti si  Crime Boss: Rockay City je nyní k dispozici

Vývojář také požádal fanoušky, aby ignorovali jakékoli potenciální úniky v budoucnu, s tím, že distribuce uniklých zastaralých nebo rozpracovaných dat nebude reprezentativní pro finální hru, a žádá fanoušky o trpělivost.

V případě jakýchkoli úniků vás žádáme, abyste se zdrželi jejich sledování nebo šíření informací o STALKER 2: Heart of Chornobyl ,“ píše vývojář. „Zastaralé nebo rozpracované materiály mohou oslabit dojem z konečného nápadu, který jsme do hry vložili. Doporučujeme vám zůstat trpěliví a počkat na oficiální vydání, abyste získali nejlepší možný zážitek. Věříme, že se vám bude líbit.

STALKER 2: Heart of Chornobyl má vyjít někdy v tomto roce pro Xbox Series X/S a PC.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno