S ohledem na zpětnou vazbu fanoušků, údaje o hráčích a “intenzivní interní diskusi” nebudou vývojáři The Division 2 zvedat score vybavení na úroveň 515, ve velké aktualizaci, která do hry dorazí příští týden.

Toto rozhodnutí padlo na základě dramatu, který probíhá již od dob prvního dílu a který gradoval v posledním měsíci, když studio oznámilo, že se chystá přinést úroveň 500+. Toho se mnoho fanoušků zcela zděsilo, zejména s ohledem na čas ztrávený skládáním ideálních buildu na současné nejvyšší úrovni, která je 500.

Všechny tyto položky mohou hráčům přinášet konkrétní výhody v boji a přesně vyhovovat jednotlivým herním stylům. Tato práce by byla při zavedení nového score capu na 515 zcela zbytečná. Obavy byly o to horší, když vývojáři oznámili, že vybavená na úrovni 515 bude padat pouze v Dark zóně, takže hráči by se museli do této zóny nuceně vydávat. Nemluvě o tom, že bez PvP buildu zde nemáte téměř žádnou šanci.

Přečti si  Ubisoft se odklání od vydávání 3–4 AAA titulů za rok a rozšiřuje zaměření na „vysoce kvalitní“ free-to-play hry

Nechceme zrušit váš postup ve hře, jasně a hlasitě jsme slyšeli zpětnou vazbu od naší komunity. Vaše vybavení a vaše buildy jsou pro vás a pro nás důležité.

Navíc Update 3, který dorazí příští týden má sebou přinést také dříve odložený raid pro 8 hráčů, takže řada hráčů aktuálně ladí své vybavení tak, aby v tomto raidu obstála.

Pokud by studio opravdu chtělo nakonec zavést novou vrchní hranici vybavení mohlo by rozšířit funkce rekalibrace i na scóre vybavení, po vzoru Destiny, s tím, že by vyšší drop mohl padat jak v již zmíněné Dark zóně, tak i v nadcházejícím raidu.

The Division 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno