Death Stranding je jednou z nejočekávanějších PlayStation exkluzivit, na které pracuje Hideo Kojima a jeho Kojima Productions.

Nyní maloobchodní internetové stránky Walmart Kanada uvedly, ve výpisu her, že tato očekávaná PlayStation exkluzivita vyjde 30. června 2019.

Když se jeden fanoušek zeptal na Twitteru Walmart Canada na konkrétní datum, Walmart odpověděl že “toto je předobjednávka, která se bude doručovat v červnu.

Problém je, že datum 30. června je ještě relativně daleko a zcela bez pochyby se jedná pouze o datum, které Walmart Kanada k této hře přidělil, podobně jako to dělají i další obchody, včetně těch našich. 30. červen 2019 totiž vychází na neděli a pokud jste v minulosti věnovali pozornost tomu, kdy společnost Sony vydává své hry, tak logicky zjistíte, že to nikdy nebylo v neděli.

Přečti si  PlayStation oznamuje nové partnerství se službou Discord

Death Stranding je ještě opravdu daleko a je otázkou, zda vůbec hra bude vydána na PS4, nebo až na PS5. Kupříkladu metal Gear Solid V: The Phantom Pain byl vyvíjen 5 let.

V nejlepším případě bychom se mohli dočkat příští týden, kdy bychom mohli vidět hru v akci ve světové premiéře, na The Game Awards 2018, protože Hideo Kojima a Geoff Keighley jsou velkými přáteli.

Death Stranding je nyní ve vývoji exkluzivně pro PlayStation s blíže nespecifikovaným datem vydání.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno