Activision a Infinity Ward ještě neoznámili, proč rychlejší snímková frekvence přišla do Warzone na Xbox Series X a ne na PS5.

Jednou z nejžhavějších nových funkcí pro nově vydané konzole je přidání podpory 120 snímků za sekundu. Nedávno společnost Infinity Ward tiše přidala podporu 120 snímků za sekundu do Warzone na Xbox Series X, ale na PS5 tato podpora zatím nedorazila.

Společnost Digital Foundry otestovala novou aktualizaci a může potvrdit, že hra je u Series X zaměřena na 120 snímků za sekundu. Digital Foundry také provedlo několik testů s PS5 verzí hry, kde zjistili, že hra je stále omezena na 60 snímků za sekundu.

Warzone je technicky hra pro PS4 běžící na PS5 díky zpětné kompatibilitě. To by mohlo vyžadovat plný port na PS5, aby byla povolena podpora 120fps. Studio zatím neobjasnilo, proč byla podpora vydána zatím jen pro jednu konzoli, když právě PlayStation má s Activisionem dohodu na poskytování časově exkluzivního obsahu.

Přečti si  Days Gone nebude na PC podporovat DLSS ani Ray Tracing

Call of Duty: Warozone je nyní zdarma k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

4 KOMENTÁŘE

    • A já vám řeknu, proč byla zrušená pro druhou platformu. Protože Microsoft.! Není nic jednoduššího, než vyřadit konkurenci Kolik pak to asi stálo???

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno