Uživatelé PlayStation Plus mohou nyní na oslavu třetí sezóny Warzone získat bezplatně Combat Pack.

Warzone a PlayStation se spojily, aby nabídly hráčům Combat Packy na oslavu začátku každé sezóny. Bojový balíček této sezóny je tematicky zaměřen na Comandante a jeho skiny.

Balíček obsahuje sedm různých epických předmětů, které můžete uplatnit. Největší z nich je epický skin pro Garcii. Hráči mohou také získat epický plán na útočnou pušku. Balení obsahuje také několik epických doplňků, které se hodí ke skinu a blueprintu. Patří sem hodinky Fallen Brush, Calling karta, 60minutový Double XP že to, přívěšek na zbraň a další.

Stejně jako u ostatních vydaných Combat Packů  zůstane tato sada obsahu exkluzivní pro PlayStation až do 21. listopadu 2021 a poté ji může Activision přenést na další platformy. Jedná se o marketingovou podporu mezi PlayStationem a Activisionem. Předchozí bojové balíčky nabízejí stejný výběr předmětů, ale každá sezóna se zaměřuje na jiného operátora a má jiné téma. Balíček Season 2 byl zaměřen na Bakera a tematizován kolem války v džungli, zatímco první balíček nabízel kosmetiku pro Sims.

Přečti si  Vault of Glass dorazí do Destiny 2 na konci května

Call of Duty: Warzone je nyní k dispozoci pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno