Watch Dogs Legion je vskutku ambiciózní titul, který se chystá přijít s řadou nových zajímavých prvků, ale na jak dlouho nás hra dokáže zabavit?

Ubisoft má dostatek zdrojů a zkušeností s vývojem a v nové hře používá komplexní kvantové systémy k vytvoření nekonečných možností. Zajímavostí je, že vývoj Legion započal v roce 2015, tedy rok po první hře. Pro dosažení své ambiciózní vize spojil Ubisoft studia Montreal, Paříž, Bukurešť a Kyjev. Tato studia jsou zodpovědná za systémy jako hacking, kvantové systémy, gunplay, fyzika a příběh.

Dle nejnovějších informací se celá hra skládá z pěti primárních linek s více než 60 hodinovým obsahem. Samozřejmě hodiny hraní pochází z výběru a náboru různých NPC. Za vytvořením struktury těchto NPC stojí použití procedurálních generačních systémů. Ten rozhoduje o tom v kde může jaké postava žít ba dokonce jaké může mít zájmy, jaké má vzdělání a kolik vydělá peněz.

Přečti si  Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

Je to fascinující, co se Ubisoft snaží dosáhnout s Watch Dogs Legion a velmi se těšíme, až se budeme moci vypravit do ulic Londýna.

Watch Dogs Legion vychází na PC, PS4 a Xbox One 6. března 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno