Pro PC zatím není určeno definitivní datum vydání multiplayyeru Watch Dogs: Legion.

Ubisoft oznámil další zpoždění pro očekávaný online režim Watch Dogs: Legion na PC. Tým narazil na novou chybu, která způsobuje zhroucení hry pro více hráčů v určitých konfiguracích her, a již pracuje na řešení.

Watch Dogs: Legion pro více hráčů bylo původně plánováno na vydání 3. prosince s několika zpožděními, po nichž následovala verze pro PC i konzole. Zpočátku se tým rozhodl vyřešit problémy s kampaní pro jednoho hráče před vydáním nového obsahu. Online režim byl odložen do roku 2021 . Teprve v únoru vývojáři oznámili, že se režim blíží a vyjde 9. března. Podle nové informace si však online aktivity Watch Dogs: Legion brzy užijí pouze hráči na konzolích, protože Ubisoft na PC čelí nečekaným potížím.

Přečti si  HyperX uzavírá partnerství s týmem Red Bull Racing Esports

Studio uvedlo na Twitteru Watch Dogs: Legion, že multiplayer pro PC byl odložen na neurčito. Vývojáři objevili chybu, která způsobuje, že online režim způsobí zhroucení hry na počítačích s určitými modely grafických karet. Kvůli těmto problémům tým odmítl vydat očekávanou aktualizaci 9. března. Přesné datum opravy není uvedeno.

Navíc je zde konzole také s online režimem, který bude vydán 9. března, vývojáři ale našli chybu, která způsobila zhroucení Watch Dogs: Legion během misí Tactical Ops. Z tohoto důvodu nebudou tyto úkoly k dispozici při spuštění a do hry budou přidány až 23. března.

Multiplayer Watch Dogs: Legion poskytne hráčům spoustu nových způsobů, jak zažít dystopický Londýn. Bude obsahovat několik různých režimů se sdíleným otevřeným světem pro čtyři hráče, kooperativní úkoly (PvE) a klasický PvP deathmatch s názvem Spiderbot Arena. Vrátí se také režim invaze z prvních Watch Dogs, který hráčům umožní napadnout navzájem světy a nenápadně je hacknout. Watch Dogs: Legion s největší pravděpodobností uvidí více obsahu pro více hráčů přidávaného po celý rok.

Přečti si  Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

Pro ty, kteří si zakoupili Season Pass, bude 9. března na všech platformách k dispozici několik nových misí pro jednoho hráče.

Watch Dogs: Legion je k dispozici na PC, Xbox One, Xbox Series X | S, PS4 a PS5.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno