Podívejte se na trailer k nové závodní hře, která klade důraz na vytváření a přizpůsobení tratí. Nese název Wreckreation a je vyvinut společností Three Field Entertainment.

THQ Nordic zveřejnilo trailer na novou závodní hru v arkádovém stylu s názvem Wreckreation. Tato závodní hra je vyvíjena s důrazem na závodní dráhy navržené hráčem. Podívejte se na trailer níže.

Wreckreation , navržený jako „dokonalý zážitek z otevřeného sandboxu“ pro fanoušky závodních her, poskytne hráčům svět o rozloze 400 kilometrů čtverečních, se kterým si mohou dělat, co chtějí. Tento svět, nazvaný MixWorld, lze spustit online a závodit s přáteli.

Vlastník MixWorld je považován za hlavní autoritu tohoto světa v online hře. To znamená, že hráči si mohou vybrat, zda si buď rychle vytvoří novou závodní dráhu, kterou budou hrát se svými přáteli, nebo dokonce vymyslí týmové kaskadérské akce. Ostatní hráči mohou také získat dočasné pravomoci v hráčově MixWorldu.

Přizpůsobení je velkým tématem ve Wreckreation , s možností vytvářet šílené závodní tratě, stejně jako upravovat auta pomocí lakování, kol, zvuků motoru, barev skel, pneumatik, brzdových světel a dokonce i možností přepínat mezi manuální a automatickou převodovkou. .

Pokud jde o řízení, trailer naznačuje, že umožní hráčům šílet, jak chtějí, a ničení a obecné přeměňování na vraky, jak by název hry mohl naznačovat, jsou nejen povoleny, ale také podporovány.

Wreckreation nemá úplně datum vydání, ale víme, že hra vyjde na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno