2K oznamuje, že již brzy bude v prodeji  další ročník oblíbeného wrestlingového simulátoru WWE 2K20.

V prodeji od 22. 10. 2019 na PlayStation 4 aXbox One v několika edicích. Na přebalu hry WWE 2K20 se letos objeví šampionka soutěže RAW® Becky Lynch® a WWE Superstar Roman Reigns™. Tyto dvě hvězdy světového wrestlingu se stali letošními ambasadory hry WWE 2K20 v marketingové kampani nesoucí název “Step Inside”, jejímž cílem je hráčům co nejvíce přiblížit svět WWE.

https://youtu.be/Azfq3jnMf-w

Hra WWE 2K20 i letos přinese mnoho zajímavých novinek a herních vylepšení. Hráči se mohou těšit na nové herní módy a bohatou soupisku těch největším hvězd světového wrestlingu. Jako tradičně hra přinese i příběhový mód – 2K Showcase: The Women´s Evolution, který sleduje kariéru 4 slavných žen ze světa wrestlingu, přezdívaných “Four Horsewomen”: šampionka RAW Becky Lynch, šampionka SmackDown Bayley®, Charlotte Flair® Sasha Banks®.

Hráči, kteří si zakoupí WWE 2K20 Deluxe Edition nebo WWE 2K20 Collector´s Edition navíc obdrží zajímavé herní bonusy, včetně exkluzivním postav, jako je Chyna, Hulk Hogan, Mankind nebo The Rock, a mnohem více.

Přečti si  Deskovka: Cesta za štěstím - Větší nuda, než ve skutečném životě...

WWE 2K20 vychází na PS4 a Xbox One 22.října.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno