Fanoušci společnosti Microsoft zvažující přechod z první verze Xbox One na některou z novějších verzí by měli být na pozoru, protože jak se zdá tak by Microsoft mohl vydat svou čistě digitální konzoli před letošní E3.

Jak již víme, tak Xbox One S All-Digital Edition má být zaměřen čistě na digitální distribuci her, tudíž bude postrádat klasickou otickou mechaniku. Podle zprávy Windows Central by tato konzole měla být v dubnu k předobjednání s tím, že by se během května měla začít dostávat ke svým zákazníkům.

Zpráva také naznačuje, že by prodeje mohli odstartovat ve všech regionech současně. Důvodem, proč je Xbox One S All-Digital Edition tak důležitý, je to, že poprvé v historii se společnost zaměřuje pouze na digitální distribuci. Tím se bude společnost Microsoft snažit ještě více protlačit své služby Xbox Game Pass a streamingovou službu “Project xCloud”.

Přečti si  Vývojáři Halo Infinite mají na toto léto řadu skvělých plánů

V neposlední řadě je tu šance na ještě levnější Xbox One v porovnání s klasickými optickými verzemi Xbox One S a Xbox One X.

Pokud skutečně konzole Xbox One S All-Digital Edition vyjde před E3 2019, tak jsme velmi zvědaví na to, zda Microsoft odhalí během své tiskové konference Xbox příští generace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno