Aktualizace:

V návaznosti na níže uvedené informace k situaci se na Twitteru vyjádřil komunitní manager Halo Infinite John Junyszek,  který potvrdil vydání pro Xbox One v roce 2021.

Původní zpráva:

Halo Infinite byl považován za cross-gen titul, ale nové informace hovoří o tom, že tomu tak již nebude.

Jedním z největších prodejních lákadel Halo Infinite bylo, že v den vydání si budou moci fanoušci hru zahrát na PC, Xbox One a Xbox Series X. Ovšem nedávno se objevila informace, která tvrdí, že tomu tak nakonec nemusí být.

Přečti si  Nová IP studia The Coalition bude údajně menší experimentální hrou

Tato informace pochází z fóra Resetera, kde uživatel Sponger tvrdí, že se 343 Industries interně snaží titul optimalizovat pro Xbox One S, což je aktuálně nejslabší konzole z rodiny Xbox, na kterou by měla hra vyjít. “Současná verze Halo Infinite na Xbox One S neběží v 1080p a dokonce nedosahuje ani 900p, hra má velké problémy s načítáním aktiv. 343 Industries je dle Spongera v současné době údajně na mrtvém bodě. Potřebuje zajistit, aby Halo Infinite bylo nejlepší hrou v historii franšízy, což se mu s aktuální generací příliš nedaří.

Sponger sice předkládá řadu zajímavých informací, ale žádné z nich není možné oficiálně ověřit, takže je třeba k nim přistupovat s dostatečnou rezervou.

Přečti si  Odhalení Bettlefieldu 6 bylo zdánlivě teasováno na červen

Jiní zasvěcenci z oboru, kteří mají spojení s Microsoftem a Xbox Game Studios, říkají, že bez ohledu na to, co se právě teď šušká, Halo Infinite zcela jistě vyjde na Xbox One. “Jsem ochoten vsadit peníze na to, že nedojde ke zrušení Xbox One verze hry” uvedl Jez Corden z Windows Central.

https://twitter.com/JezCorden/status/1297667264616058883?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1297667264616058883%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.dualshockers.com%2Fhalo-infinite-xbox-one-canceled%2F

Ať tak či tak, skutečnost, že 343 a Microsoft byli ochotni odložit hru na rok 2021, ukazuje, že jsou odhodláni udělat cokoli, aby tuto hru dodali fanouškům v co nejlepší kvalitě.

Halo Infinite je nyní ve vývoji pro PC, Xbox One a XSX.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno