Mortal Kombat 11 bude pohánět nový engine, což se do značné míry projeví i na grafice a celkovém tempu jednotlivých zápasů.

Jak si můžete sami povšimnout v přiloženém gameplay videu níže, tak Mortal Kombat 11 je oproti předchozímu dílu o něco pomalejší. To povede hráče k větší opatrnosti, jelikož každý obdržený i rozdaný úder je mnohem více citelnější, než kdy předtím. Hráči se tak nebudou moci zběsile pouštět do útoků a budou muset mnohem více taktizovat. Dle informací je však ovládání a vytváření jednotlivých komb mnohem jednodušší než tomu bylo dříve. Také Fatal Blow se zdá být velmi účinné a  jeho použití se vyplatí ponechat až k samotnému závěru zápasu.

Přečti si  Unikly první možné obrázky z Battlefieldu 6

Když spojíte všechny nové mechaniky s opravdu pěkným novým grafickým kabátkem, pak se zdá, že se Mortal Kombat 11 vydalo správným směrem a fanoušci mohou očekávat, že dostanou spoustu obsahu a dobrou zábavu.

Dle informací se NetherRealm Studios také dívá na možnosti cross-platformního hraní, které by do hry chtěli do hry v určité okamžiku přinést. Ovšem vše záleží na tom jak velký bude zájem ze strany výrobců konzolí i samotných hráčů. 

Mortal Kombat 11 vychází na PC, PS4 a Xbox One 23. dubna a verze pro Switch vyjde o něco později.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno