Zakladatelka a šéfka 343 Industries Bonnie Ross oznámila, že pouští studio vývíjející hry ze série Halo, aby se věnovala „zdravotním problémům v rodině”.

343 Industries prochází několika významnými změnami. Bonnie Ross, vedoucí a zakladatelka 343 Industries, oznámila, že ze společnosti odchází. Ross to nedávno oznámila na Twitteru a uvedla, že jí k tomu vede potřeba „řešit zdravotní problémy v rodině”.

Jsem neuvěřitelně hrdá na práci, kterou všichni v 343 Industries odvedli s Halo Infinite, Master Chief Collection, televizním seriálem Halo a mnoha dalšími,“ napsala Ross. “Bylo mi ctí pracovat po boku týmu posledních 15 let a být součástí vesmíru, který miluji.

Podle zpráv z Windows Central s okamžitou platností nahradí Ross ve funkci vedoucího 343 Industries vedoucí výroby Pierre Hintze.

Přečti si  Akcie Activision Blizzard v hodnotě 267 325 000 USD byly prodány, což naznačuje pochybnosti o sloučení Xbox

Společnost 343 Industries nedávno oznámila, že prodlužuje probíhající sezónu 2 Halo Infinite na celkové období 6 měsíců, přičemž sezóna 3 by měla dorazit v březnu 2023. Zatímco plány vývojářů na implementaci kooperace s rozdělenou obrazovkou byly odloženy, populární režim Forge bude spuštěn v beta verzi v nadcházející zimní aktualizaci.

Zprávy z počátku tohoto roku také naznačovaly, že 343 Industries pracuje na dalším neohlášeném titulu Halo. 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno