Pokud jste si ráno nepřivstali a chtěli byste se podívat na záznam zahajovací konference, PlayStation Experience 2017, tak pro vás máme celý záznam níže v novince.

Celá konference se nesla ve zcela odlišném duchu, než na jaký jsme z poslední doby u Sony zvyklí. Bohužel k vidění nebylo ani příliš zajímavých novinek a to a ani z pohledu trailerů. K vidění tak bylo vše co Sony představila na předešlých akcích. Ovšem vše bylo přinejmenším doplněno o zajímavé informace.

Celá zahajovací konference se tak nesla ve znamení poskytnutí zajímavých informací k chystaným titulům, jako Detroit: Become Human, God of War, Death Stranding, Days Gone atd.

Dalším tématem byly i singleplaerové hry, kde Shawn Layeden prohlásil, že tento druh her je pro Sony velice důležitý a je tím, co umí dělat opravdu dobře, což svědčí i o jejich oblíbenosti u hráčů. Layden zmínil, že ve studiích SONY Worldwide je mnoho “oddanosti a lásky ke hrám” což vede k vyprávění příběhů, které lidé milují ve hrách pro jednoho hráče. Na toto konto také uvedl, že nechce přijít do žádného z týmů a říct jim, že četl v časopise něco o hrách v roli služby (Games as a Service), aby mu jednu takovou udělali, což byla v podstatě narážka na Xbox. Layden tuto debatu ukončil slovy, že očekává pokračování nadvlády PS4 i v roce 2018, přičemž překvapil tím, že již brzy si budeme moci změnit naše PSN ID. 

Přečti si  Ubisoft oznámil nový Free-to-Play titul ze světa The Division

Na celý záznam konference se můžete podívat zde, ale doporučujeme video posunout na čas: 29:44, kdy konference začíná.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno