Viděli jsme pouze jeden trailer na Frontiers of Pandora, ale vypadá to, že marketingové dohody jsou již na papíře.

Zdá se, že PlayStation má marketingová práva pro Avatar: Frontiers of Pandora.

Během nedávných informací o firemní strategii hovořil generální ředitel Sony Kenichiro Yoshida o tom, jak moc si PlayStation váží svých vztahů s jinými společnostmi, a odkázal na některé z marketingových dohod, které má. Yoshida na toto téma nešel dále, ale na obrazovce se objevily různé hry třetích stran, se kterými společnost nedávno uzavřela marketingové dohody.

Ačkoli většina z nich je již docela známá, jeden z nich je obzvláště zajímavý, protože ještě nebyl oznámen. Vpravo dole je vidět Avatar: Frontiers of Pandora, což je zajímavé vzhledem k tomu, že jsme hru zatím viděli pouze jednou v jejím oznamovacím traileru a od té doby jsme o ní téměř nic neslyšeli. 

Zdá se, že to znamená, že PlayStation má s Ubisoftem nějakou exkluzivní marketingovou smlouvu pro Frontiers of Pandora. Není jasné, co by to mohlo obnášet, protože Yoshida neuvedl žádné další podrobnosti o dohodách pro žádnou z her, ale mohlo by to znamenat, že hra by na PlayStationu mohla mít nějaký exkluzivní obsah. 

Pokud se již zavádějí marketingové dohody, zdá se, že to také naznačuje, že Frontiers of Pandora je ve svém vývoji docela daleko a Ubisoft by mohl začít brzy vydávat nové informace.

Avatar: Frontiers of Pandora je nyní ve vývoji pro konzole a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno