Kariéru autobusáka na exotickém ostrově dnes můžete odstartovat díky studiu TML. To dnes vydává simulátor, který je poněkud komplikovanější, než by se mohlo na první pohled zdát.

V příběhové kampani se letadlem dostáváme na ostrov, který je pro turistiku jako dělaný. Naším cílem je založit dopravní společnost, která bude vozit klienty po všech tamních krásách a památkách. Jaký autobus si koupíte do začátku?

Koupě autobusu, první zakázka, řešení škrábanců a vážnějších nehod, pojištění vozu… To je jen výčet některých faktorů, které vám budou při hraní Tourist Bus Simulatoru ležet na bedrech. Těšit se můžete i na propracovaný jízdní model. Autobus bude plně ve vaší moci a nastavit si budete moci téměř vše, i výšku záclonky na čelním skle.

Přečti si  TEST: HyperX Clutch Wireless - Energie sbalená na cesty

Na recenzi tohoto titulu již pracujeme. V této chvíli čekáme na Day One Patch, který má ve hře opravit ty největší neduhy.

Tourist Bus Simulator je nyní k dispozici pro PC a nové generace konzolí PlayStation a Xbox. 

Rádoby arogantní pseudo-hráč, který miluje svého psa a první napití z minerálky. Najdete ho na Facebooku, Twitteru, Instagramu nebo jako iiiMoryTheory na Twitchi.

1 komentář

  1. Narazila jsem na dost zásadní bug na Xboxu. Nejde odbavit cestující , rozhraní se načte, ale nejde nic ovládat .

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno