Podle Square Enix jsou obavy, že zpoždění Remaku Final Fantasy 7 povede ke zpoždění pro část 2, jsou neopodstatněné.

Vzhledem k tomu, jak dlouhá zpoždění videoher mohou mnohdy být, je na tom FFVII Remake s měsíčním odkladem stále dobře. Jak již bylo řečeno, existují obavy, že by toto zpoždění mohlo mít nepříznivý vliv na epizodické vydání tohoto klasického JRPG.

Už nějakou dobu je známo, že Final Fantasy 7 Remake pokryje pouze první část originálu z PS1 a rozšíří jeho Midgarovu sekci do plné hry s přepracovaným bojem a podrobnějším vyprávěním. Přestože Square Enix zatím příliš neprozradilo o svých plánech pro druhou část a dále, tak dříve vydavatel uvedl, že harmonogram vydání všech pokračování bude záviset na schopnosti remaku splnit původní datum vydání 3. března. Vzhledem k měsíčnímu odkladu se fanoušci tak obávají možného domino efektu, který by mohl mít za následek další zpoždění v řadě.

Přečti si  Animovaný trailer k Watch Dogs: Legion představuje Minino příběhové pozadí

Podle Square Enix tomu tak ale nebude. Během briefingu finančních výsledků tento měsíc se prezident společnosti Yosuke Matsuda zabýval přímo tímto problémem. Na otázku, zda by zpoždění mělo vliv na ETA pro Final Fantasy 7 část 2 , jednoduše řekl: „Ne, nebude.“

Studio již dříve uvedlo, že vývoj dalších částí již nebude tak náročný, protože již budou mít vyrobeny všechny potřebné sady nástrojů z první části. Hráči tedy nebudou muset pravděpodobně čekat pět let, než budou hrát část 2.

Final Fantasy 7 Remake bude vydán 10. dubna na PS4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno