Včera byly na Comic Conu v San Diegu odhaleny první záběry ze závěrečné sezóny hry The Walking Dead.

Clementine po letech dospěla do své poslední kapitoly své cesty, na které čelí hrozbám jak přeživších, tak i nemrtvých. V této úchvatné, emocionální finální sezóně budeme sledovat jak dopadnou jednotlivé vztahy postav, bojovat s nemrtvými a zjistíme, jak Clementinin příběh končí.

Během krátké ukázky na kterou se můžete podívat níže v novince, bude Clementine s AJ hledat zásoby a jídlo, kdy narazí také na několik nemrtvých se kterými se bude muset vypořádat.

Přečti si  [AKTUALIZOVÁNO] Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

Ukázka také odhaluje, že Telltale značně vylepšilo svůj engine a hra působí dojmem moderního akčního dobrodružství z pohledu třetí osoby. Díky tomu vypadají i akční scény o něco více přirozeněji, než v předchozích sériích. Tato série je také poslední hrou Telltale, která bude využívat starý byť vylepšený engine, před tím, než studio kompletně přejde na Unity.

První epizoda The Walking Dead: The Final Season vychází na PC, Xbox One a PS4 14. srpna. Na Nintendo Switch hra dorazí o něco později.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno