Nezadržitelným tempem se blíží Vánoce a někteří z vás už jistě přemýšlejí nad tím, co budou o letošních svátcích hrát. V příštích řádcích si připomeneme hry, které na trh vstoupí ještě tento podzim.

Destiny 2: Forsaken (4. září)

DLC Forsaken přinese do Destiny 2 obrovské změny. Přepracovaný nebude nejen systém zbraní, ale do hry přibude i hledaní mrtvých ghostů nebo i nový raid. Forsaken vychází 4. září pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Spider-Man (7. září)

Exkluzivita pro PS4 dorazí na začátku září a vše nasvědčuje tomu, že čekání se hráčům vyplatilo a dočkají se skvělých dobrodružství s pavoučím mužem. V celém New Yorku potkáme nejen staré známe padouchy, ale poznáme i některé nové.

Shadow of the Tomb Raider (14. září)

Nový Tomb Raider je časově zasazen 2 měsíce po Rise of the Tomb Raider. Lara bude bojovat proti vojenské agentuře Trinity a zabránit Mayjské apokalypse. S Laro se potkáme na PC, Xbox One a PlayStation 4.

Mega Man 11 (2. října)

Jako Blue Bomber se budete snažit zabránit Dr. Wilimu k přístupu Double Gear. Čekají nás nové ability, světy a noví nepřátelé. Mega Man 11 vychází na začátku října pro Nintendo Switch, Xbox One, PS4 a PC.

 Assassin’s Creed Odyssey (5. října)

Způsob, kterým nám minulý Assassin představil Egypt, se nám líbil natolik, že budeme držet Odyssey palce v tom, aby se mu to samé povedlo s Řeckem. Z prvních detailů a gameplay záběrů se zdá, že by Odyssey mohl být skvělým dílem dlouholeté série. Nový Assassin’s Creed vychází 5. října pro klasické platformy.

 Call of Duty: Black Ops 4 (12. října)

Mnoho párů obočí zvedla první zpráva o tom, že BO4 nebude obsahovat příběhovou kampaň. Hra se bude tentokrát plně soustředit na online funkce včetně Zombie módu a Battle Royale. (PC, PS4, Xbox One)

Přečti si  Valkyrie z Apex Legends je na holky, dokazují to hlasové linky a rozhovory

 Soul Calibur 6 (19. října)

Zajímavý způsob, jak bojovat s konkurencí, vymysleli vývojáři Soul Caliburu. Do hry přichází nový bojovník a není jim nikdo jiný, než samotný Geralt z Rivie. uvidíme jak se tento krok osvědčí a zda se pozitivně projeví na prodejních číslech.

 Battlefield V (19. října)

Battlefield V se tentokrát zaměřuje 2. světovou válku. Hru jsme si mohli důkladně vyzkoušet na Gamescomu a mnoho nadějí v nás nevzbudila. Přesvědčení pravděpodobně nejsou ani fanoušci, protože množství předprodejů ani v nejmenším neodpovídá představám, které EA mělo.

 Red Dead Redemption 2 (26. října)

V kůži Arthura Morgana, člena gangu jakéhosi Dutche van der Lindeho, se budete prohánět po divokém západě. Rockstar si pomocí GTA V získalo tolik fanoušků a důvěry, že hra nepotřebuje absolutně žádnou reklamu. I přesto tento aspekt nebyl podceněn a již brzy se na nás snese mediální masáž. A my se už nemůžeme dočkat. RDR2 vychází pro konzole PS4 a Xbox One 26. října.

Spyro Reignited Trilogy (13. listopadu)

Kolekce, která byla po úspěchu Crashe Bandicoota jen otázka času, dorazí na PS4 a Xbox One už 13. listopadu. Už název prozrazuje, že se můžeme těšit na všechny tři hry, na kterých jsme vyrůstali na prvním PlayStationu (Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage!, and Spyro: Year of the Dragon)

 Fallout 76 (14. listopadu)

Fallout 76 je prvním paprskem, který přivede sérii Fallout do světa multiplayeru. Jestli se zrodí nový hit nebo hra skončí pod stolem jako nepovedený experiment, to ukáže až čas. Z krytů vylezeme 14. listopadu na PC, Xbox One a PS4.

Přečti si  Ubisoft oznámil nový Free-to-Play titul ze světa The Division

 Pokemon Let’s Go, Pikachu! a Let’s Go, Eevee! (16. listopadu)

Vývojáři slibují blíže nespecifikovanou kompatibilitu s mobilní hrou Pokemon GO! To z Pokemon Let’s Go dělá zajímavý kousek, který se o pozornost bát nemusí. A kde budeme pokemony lovit? Hra je exkluzivitou pro Nintendo Switch.

Darksiders 3 (27. listopadu)

Slušné pozdvižení způsobilo studio THQ Nordic tím, že vynechalo E3 kvůli tomu, aby se mohli dívat na probíhající mistrovství světa ve fotbale. O to více sil si nechali na Gamescom, kde prezentovali výborně vypadající Darksiders 3, který přistane na konzolích PS4 a Xbox One.

Just Cause 4 (4. prosinec)

4 díl úspěšné série nás tentokrát zavede do Solis, fiktivní země v Jižní Americe, kde vládne po zuby ozbrojená skupina Black Hand. Video zveřejněné na E3 vzbudilo mno zájmu a my jen doufáme, že se vývojářům podaří hráče nezklamat. A když mluvíme o hráčích, tak mluvíme o hráčích na PC, Xbox One a PS4. Super Smash Bros. Ultimate (7. prosince)

Super Smash Bros. Ultimate

Další titul, který se o své prodeje bát nemusí, a to nejen díky tomu, že ze všech vybraných titulů vychází nejblíže Vánocům. Dle našeho názoru se jedná o jeden z těch titulů, který budou hráči na ostatních platformách závidět. Super Smash Bros. Ultimate totiž vychází exkluzivně pro Nintendo Switch.

 

Zapomněli jsme na nějakou hru? Na co si brousíte zuby vy? Dejte nám určitě vědět.

(zdroj: GameRant)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno