Far Cry 5 vychází teprve za několik dní, ale některá zajímavá tajemství se již pomalu začínají objevovat a jedním z nich je také jedna z možností jak dokončit hru.

Far Cry 5 se zdá být opravdu masivní hrou, které má hráčům nabídnout až 30 hodin herní doby, o čem informoval samotný režisér hry Dan Hay. Ten řekl, že Far Cry 5 nebude žádnou krátkou hrou, zejména potom pro ty, kteří se budou věnovat také postranním aktivitám a misím.

Pozor informace obsahuje spoilery, takže pokud si nechcete nechat nic vyzradit, radě dál nic nečtěte.

Far Cry 5 začíná s místním šerifem a skupinou amerických maršálů, kteří přilétají do New Eden s rozkazem zatknout a vzít do vazby vůdce fanatického kultu Josepha Seeda.  Ten spolu se svými stoupenci nachází v kapli, kde ho také najdete. Vaše postava označována jako “Rokkie” je tou, která má Seeda zatknout. Když tak učiníte, rozeběhne to zbytek příběhu Far Cry 5, ovšem můžete se také rozhodnout, že tak neučiníte.

Přečti si  V současné době každé studio Activisionu pracuje na Call of Duty: Warzone

Celá situace však vyžaduje jen trochu trpělivosti z vaší strany. Jakmile budete vyzváni ke spoutání Seeda, tak se hráči mohou rozhodnout, zda tak učiní, či nikoliv. Po několika napjatých minutách čekání, kdy budete vyzýváni k zatčení Seeda, vstoupí do hry šerif, který vyzve zbytek skupiny k odjezdu. Vůdce maršálů bude vehementně protestovat, ale šerif jej odmítne a předpoví co by se jinak stalo: “ty bys mu nasadil želízka a nikdo z nás by odsud neodešel živý”.

Níže se na celou scénu můžete podívat.

Far Cry 5 vychází 27. března na PC, PS4 a Xbox One.

7 KOMENTÁŘE

  1. mě více nadchlo far cry primal bylo ještě lepší než fc3 a ani toho boose nebylo potřeba no a co se týče fc4 to byla rychlofraška oničem…

  2. Teda nechci do toho nikomu kecat ale clanek o nicem. Spousta her jde za par minut, Morrowind za 17 jsem zvladl i ja, ale stejne to vetsina z nas hraje pro zabavu a ne jako honicku za casem. Predpokladam ze udelat to na 100% rozhodne nebude zalezitost ani tech 30 hodin. U AC:O mam pres 40 hodin played a synch na 86% vcetne DLC. myslim ze to k tem 50 bude. U FC cekam podobny stav

    • Ta hra naprosto bezpochyby obnáší spoustu herní doby, nemluvě o PvP možnosti tvorby map, DLC atd… Spíše se jedná o to, že Ubisoft zakomponoval stejný alternativní konec hned na úvod hry. Podobně jako tomu je ve FC4. Celý příspěvek musíte brát jako zajímavost a ne jako hate hry, která jak se zatím zdá bude patřit k lepším v sérii.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno