3Dsimo chystá uvedení první open-source kutilské dílny do dlaně umožňující kreslit ve 3D, pájet, vypalovat, řezat pěnové/plastové materiály a mnoho dalšího.

3Dsimo, si vzalo za cíl vytvořit chytré a kompaktní nářadí pro 21.století a povzbudit a inspirovat tvůrce budoucnosti. Přezdívané „dílna do dlaně“ produkty firmy 3Dsimo dokáží nahradit celou vaši sadu nářadí a posunout vaše výtvory na novou úroveň. Toto řešení zcela jistě ocení všichni, kteří si rádi upravují své PC periferie, ale také herní konzole a jejich ovladače.

3Dsimo uvede 15.10 na Indiegogo hned dvě sady svých produktů:

  • 3Dsimo MultiPro: Malá ruční dílna až se 7 vyměnitelnými nástavci např. na 3D kreslení, pájení, vypalování a odporové řezaní. 3Dsimo také uvádí nejnovější nástavce: elektrickou vrtačku, přímočarou pilku a elektrický šroubovák.
  • 3Dsimo Kit 2: Podobně jako MultiPro, s KITem 2 je možné 3D kreslit, pájet, vypalovat, řezat pěnu a více. Je to skutečně první open-source miniaturní dílna. Všechny časti si můžete stáhnout z 3Dsimo GitHubu zdarma a upravovat si je podle svých potřeb.
Přečti si  Hráči Warzone vyzývají vývojáře, aby opravili Groza iron sight glitch

Na kvalitě našich výrobků nám záleží stejně jako na jejich každodenním užívání v reálném životě. Zároveň modernizujeme dílenské vybavení pro 21.století,„ říká zakladatel David Paškevič. „Uživatelé mohou jednoduše vyměňovat nástavce které se automaticky detekují a nastaví vše potřebné pro danou funkci. Poté mohou sami nastavovat rychlost vytlačování, teplotu a použitý materiál. A nejen to, použít můžete jakýkoli materiál pro 3D tiskárny na trhu.

3Dsimo Kit 2 se začne prodávat od 49USD a MultiPro bude začínat na 99USD se třemi nástavci. Předpokládané odeslání produktů je v prosinci 2019.

Více informací naleznete na oficiálním webu 3Dsimo.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno