572 hodin live streamování, to je nový světový rekord, kterého dosáhl streamer GiantWaffle, který vysílal nepřetržitě téměř celý listopad.

Streamer GiantWaffle nyní drží světový rekord. Nikdo před ním nedokončil tak dlouhý streamovací maraton, jako on. Přes 572 hodin, to znamená, že streamoval hry téměř celý listopad. Zároveň to znamená, že každou noc mohl spát jen tři a půl hodiny.

Jak je obvyklé u všech takových pokusů o světový rekord, Andrew “GiantWaffle” Bodine si mohl mezi jednotlivými streamy odpočinout, aby zcela nezničil své zdraví. V důsledku toho byl proud přerušen každý den po dobu pěti hodin, během nichž GiantWaffle spal tři a půl hodiny.

Více než 30 dní, 19 hodin denně: Vysílací maraton trval přes 572 hodin téměř celý listopad. Každý den musel Andrew vysílat 19 hodin. To znamená, že například Díkůvzdání strávil na PC.

Co vše během této doby hrál? Kupříkladu Death Stranding, které dokončil za 33 hodin, ale také Red Dead Redemption 2, Luigi’s Mansion 3, Escape From Tarkov, Rocket League, Factorio a Rainbow Six Siege.

GiantWaffle připouští, že takový maratón je samozřejmě nesmírně náročný a špatný pro zdraví (ale z hlediska počtu diváků a účastníků pravděpodobně stojí za to). Tři a půl hodiny spánku jsou příliš málo, zejména po tak dlouhou dobu a dokonce i při vhodné přípravě.

“Streamování 19 hodin denně není zdravé, je to velmi zřejmé a jsem si toho plně vědom. Ale když to porovnáte, tak mnoho lidí jde za svoje hranice ve snaze překonat rekordy a vždy to bude způsobem, který nebude zdravý.”

Co si o tomto rekordu myslíte vy, dokázali byste takto dlouho hrát a vysílat jen pro dosažení světového rekordu? Dejte nám vědět v komentáři.

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno