Kup nám pivo

Pokud jste podobně jako my právě dnes odstartovaly tříměsíční odpočet do vydání nejnovější hry Cyberpunk 2077 od studia CD Projekt RED, potom pro vás máme nyní velmi smutnou zprávu.

CD Projekt RED nyní na Twitteru oznámil odklad vydání jejich velmi ambiciózního titulu Cyberpunk 2077 z 16. dubna na 17. září.

V tweetu studio informuje, že hra je sice kompletní a plně hratelná, ale stále je tu mnoho práce, kterou je třeba dokončit. Night City je obří město plné příběhů, obsahu a míst která je možné navštívit. Studio informuje, že potřebuje více času k tomu, aby mohlo hru řádně otestovat, opravit chyby a hru řádně vyleštit.

Dle tweetu se i nadále jedná o hru, která je připravována pro aktuální generaci konzolí a studio jí chce fanouškům dodat v co největší kvalitě.

ASUS For Ludens Who Dare

Po odkladu Final Fantasy 7 Remake a Marvel’s Avengers je Cyberpunk 2077 třetí letos odloženou hrou.

Přečti si  The Blood of Dawnwalker je delší, než mnozí čekali

Cyberpunk 2077 vyjde na PC, PS4 a Xbox One 17. září. 

Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.
Adam Jacik
Šéfredaktor a majitel webu, který se hernímu světu věnuje již od éry Commodore 64. Díky více než dvacetiletým zkušenostem a hlubokému zájmu o technologie dokáže spojovat historický kontext s moderními trendy a vést redakci směrem k odborné, kvalitní a důvěryhodné tvorbě. Ve volném čase se věnuje sledování kvalitní kinematografie, golfu, lyžování a sportovní střelbě, které pro něj představují vyvážený protipól dynamickému technologickému prostředí.

6 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno