Jak Activision slíbil, tak také činí a fanoušci série Call of Duty se mohou těšit na vydání dalšího remasteru, tentokrát se bude jednat díl s podtitulem Modern Warfare 2.

Hráči by se vydání měli dočkat ještě před Black Ops 4, alespoň na to poukazuje Amazon Italia, kde se hra na chvíli objevila v nabídce, ovšem ta byla během několika okamžiků z obchodu odstraněna. Pohotový fanoušci však stihli pořídit printscreen, který v současné době koluje po internetu. Na něm je uvedeno, že by Call of Duty? Modern Warfare 2 Remastered mělo vyjít 30. dubna na PlayStation 4 a Xbox One.

Jak je na obrázku vidět, tak Activision nehodlá opakovat předchozí chybu a chystá vydat tento remaster jako samostatnou hru za necelých 20 euro a ne podobně kontroverzně, jako v případě Modern Warfare Remastered, která byla součástí  luxusnější verze Call of Duty: Infinite Warfare, i když i zde se nakonec po téměř roce hráči dočkali samostatného vydání.

Přečti si  [AKTUALIZOVÁNO] STALKER 2 - Neexistují žádné plány pro PS5, Game Pass je jeden z důvodů Xbox exkluzivity

Samotný Activision zatím nic oficiálně nepotvrdil, ani neoznámil, ale podobné úniky a zejména u Amazonu se většinou shodují s následným oficiálním oznámením.

Call of Duty: Modern Warfare 2 by mohlo vyjít na PS4 a Xbox One 30. dubna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno