To že Blizzard umí dělat ke svým hrám překrásné a působivé filmečky je mezi hráči, ale i mezi laickou veřejností známá věc. Stačí vzpomenout na první Diablo, World of Warcraft, StarCraft, nebo Overwatch. Každý snad alespoň jednou v životě nějaký viděl.

A právě u poslední zmíněné hry, tedy Overwatch se v poslední době dočkáváme řady krátkých filmečků, které představují pozadí jednotlivých postav. A tak není divu, že by se společnost Activision nebránila vytvoření plnohodnotného celovečerního filmu.

Informoval o tom šéf produktové divize Tim Kilpin, který uvádí, že by společnost tuto myšlenku velmi ráda realizovala. Ovšem také podotýká, že je vždy určité riziko přejít s herní sérií na jiný formát.

“Není to jedna z těch situací, kdy by někdo řekl” Je mi to jedno, hlavně to udělejte! “Toto se neděje. Myslíme si, že pokud je to udělané dobře, má to potenciál rozšířit základnu fanoušků nad rámec té tradiční, kterou hra oslovuje. “

Dá se tak říci, že Activision je již rozhodnut film vytvořit a svým rozhodnutím si je vydavatel plně jistý. V současné době však Activision pracuje na filmu k sérii Call of Duty a teprve po jeho uvedení do kin započnou případné práce na Overwatch filmu.

Přečti si  Epic Games údajně nabídl společnosti Sony 200 milionů dolarů za exkluzivity PlayStationu

Nicméně všechny dosud vydané filmečky a cutscény ke hře by už sami o sobě vydali na téměř celovečerní snímek.

Zatím ani není jasné, jakou formu film bude mít, zda se bude jednat o formu podobnou WoW, či zda půjde o animovanou záležitost.

Pokud by mělo bát rozhodnutí na nás, nechali bychom to celé na Blizzardu a animované podobě.

Jakou formu byste uvítali vy?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno