Nejnovější aktualizace pro Outriders opravuje několik problémů s výkonem ve službě Steam.

Outriders má trochu komplikovaný start, minimálně na PC. Díky velkému množství hráčů, kteří do hry naskočili několikrát po sobě spadly servery a ne jinak tomu bylo v průběhu dnešního dne. Pokud se vám na počítači někdy vyskytly problémy s lagy a stabilitou, tak právě vám by měla nejnovější aktualizace od People Can Fly pomoci.

Tato aktualizace se týká Outriders Steam verze, protože někteří hráči hlásili různé problémy s výkonem na této platformě.

Toto je speciálně pro kohokoli, kdo se stále potýká s lagy nebo problémy se stabilitou,“ uvádí se v oznámení . „Právě jsme do služby Steam vložili aktualizaci Config, která zajistí, že se DX11 nyní spouští podle plánu (včerejší launcher nespouštěl DX11 správně).“

Oznámení pokračuje: „DX11 byla verze DirectX, se kterou bylo spuštěno demo. MUSÍTE restartovat Steam, abyste získali novou konfiguraci, která bude zahrnovat drobné stažení. Po restartu spusťte Outriders v režimu DX11 z vaší knihovny (ne Vaše stahování). Dejte nám prosím vědět, pokud to pomohlo

Pokud to stále nefunguje, tým sestavil seznam dalších řešení, která by mohla vyřešit váš konkrétní problém.

V den vydání zaznamenala hra Outriders překvapivý počet hráčů, kteří během několika hodin od uvedení na trh dosáhli více než 100 000 souběžných akcí. Problémy s připojením se zdají být nejčastější stížností, i když je skvělé vidět, že People Can Fly opravuje jednoduché problémy s výkonem méně než den po vydání.

Přečti si  Far Cry 6, Rainbow Six Quarantine a The Division Heartland vyjdou před 31. březnem 2022

Square Enix ve skutečnosti dobře věděl o problémech v den zahájení a řekl hráčům, aby se prozatím vyhnuli crossplay.  Vydavatel uvedl, že „desynchronizace mezi počítačem a kódem konzolí“ vedla k různým problémům s crossplay, včetně dlouhých dob načítání a dokonce úplných odpojení. Věci se trochu urovnaly, i když se hráči stále rojí na serverech.

Outriders je nová IP od People Can Fly, která vás uvrhne do konfliktu na mimozemské planetě. Vyberete si mezi jednou ze čtyř tříd, z nichž každá má svůj vlastní jedinečný herní styl.

Outriders je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

1 komentář

  1. Tak bohužel ani po updatu, hra stále nefunguje a minimálně na PC je hra naprosto nehratelná. Je tu vidět, že servery jsou zřejmě naprosto přes kapacitu a nejsou ochotni přikoupit další.
    Nechápeme, proč nedovolí hrát alespoň offline. Jediní, kdo si hru zřejmě užívají jsou hackeři, kteří hrají cracknutou verzi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno