Přidání dvou nových operátorů, přepracování mapy a průstřel končetin je nyní k dispozici v aktualizaci Rainbow Six Siege Operation Shifting Tides.

Minulý měsíc byla odhalena nová aktualizace Rainbow Six Siege Operation Shifting Tides . Přináší dva nové operátory, přepracování mapy a nové funkce taktické střílečky od Ubisoftu. Jedná se o poslední aktualizaci obsahu pro 4. rok.

Útočným operátorem je Kali, vybavena CSRX 300, první odstřelovací puškou, která byla přidána do Rainbow Six Siege. Pouze jeden výstřel do těla znamená okamžité zabití. Její sekundární C75-auto, jí dává několik možností, takže se po celou dobu zápasu nebude držet z dostřelu nepřátel.

Obranným operátorem je Wamai. Na rozdíl od většiny obranných operátorů je vybaven útočnou puškou AUG A2. Jeho gadget, Mag-NET se dokáže přilepit na jakýkoliv povrch. Gadget detekuje téměř jakýkoli projektil, stáhne jej na sebe a následně se zničí a odpálí zachycený projektil. Má docela velkou oblast účinku, takže dokáže pokrýt opravdu hodně prostoru.

Přečti si  Ubisoft oznámil nový Free-to-Play titul ze světa The Division

Největší funkcí přidanou do Rainbow Six Siege je průstřel končetin. Zbraně jsou rozděleny do tří kategorií poškození: žádné, jednoduché a plné.

  • Žádné zahrnují brokovnice a kulomety, jejich projektily nebudou moci projít končetinami.
  • Jednoduché zahrnují útočné pušky, samopaly a pistole, jejich projektily budou moci projít údy, ale ovlivní pouze soupeře po kterém bylo vystřeleno.
  • A konečně zbraně s plným průnikem zahrnují marksmanky a odstřelovací pušky, ty nejen že projdou končetinou, ale mohou ovlivnit zdraví ostatních operátorů.

Poškození, které se dostane při průstřelu paží a nohou, bude sníženo na 75%. Operátoři s 3 armorem utrpí pouze 65% poškození.

Pokud máte Rainbow Six Siege a Year 4 Pass, můžete si nyní stáhnout aktualizaci obsahu.

Rainbow Six Siege je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno