Studio Remedy vydalo nové koncept arty k očekávanému pokračování Alan Wake, které ukazuje ohromující umělecký směr projektu.

Společnost Remedy Entertainment oznámila vývoj Alan Wake 2 během loňského The Game Awards, ovšem od té doby toho s námi vývojáři příliš noho nesdíleli. Nyní však kreativní vedoucí Remedy Sam Lake poskytl aktuální informace o této záležitosti v rámci oslav 12. výročí Alana Wakea.

V nedávném videu k oslavě výročí, kterého se zúčastnili také model postavy Ikka Villi a dabér Matthew Porretta, mluvil Sa Lake o tom, jak je hra právě v plné produkci. a přestože pokrok probíhá konzistentním tempem, tým zatím nechce věnovat svůj čas a zdroje vytváření traileru nebo herní ukázky. Remedy jako takové letos v létě nepředvede Alan Wake 2.

Vše s vývojem Alan Wake 2 jde opravdu dobře. Jsme v plné výrobním procesu , máme spoustu materiálu a velká část hry je hratelná,“ řekl Lake a dodává: „Ale posledních pár měsíců jsme spolu mluvili a dospěli jsme k rozhodnutí zde v Remedy spolu s naším úžasným vydavatelem Epic Games, že toto léto neukážeme nic velkého. Vytvořit pořádné, vyleštěné demo nebo trailer vyžaduje hodně úsilí a je to několik měsíců práce, které můžeme investovat do vývoje hry,“ řekl.

Přečti si  TEST: HyperX Cloud Flight Wireless - Spása pro konzolisty?

Kromě toho Remedy také vydalo několik nových koncept artů k Alan Wake 2, jako součást oslav 12. výročí, které si můžete prohlédnout níže. Remedy také oznámilo, že remaster první hry vyjde na Switch, více o tom zde.

Alan Wake 2 je nyní ve vývoji pro konzole a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno